فایل کامل-پاورپوینت درباره مدیریت زمان-

به وب سایت دانلود و دریافت فایل های درسی آموزشی خوش آمدید اکنون مشخصات فایل .پاورپوینت درباره مدیریت زمان.را مشاهده می نمایید/پاورپوینت,مدیریت زمان,سارقان وقت /پاورپوینت درباره مدیریت زمان/1676740/ty

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 99 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

اي كه پنجاه رفت و در خوابي مگـــر اين پنج روزه دريابی •باد هميشه در سمتي كه ما مي خواهيم نمي وزد، اما بايد بدانيم كه چگونه قايق زمانمان را به هر جا كه بخواهيم رهسپار كنيم.•هر كسي كه دو روزش مساوي باشد مغبون است.•فرصتها دير به دست مي‌آيند و زود از دست مي‌روند.•كسي را كه براي پول كار مي كند استخدام نكنيد.كساني را استخدام كنيد كه در صورت لزوم به ساعتشان نگاه نكنند .•ما زمان را تلف نمي كنيم، زمان است كه ما را تلف مي كند.•تنها سرمايه‌ي ما وقت است كه اگر رفت بر نمي‌گردد.•كساني كه در انتظار زمان بنشينند آن را از دست خواهند داد.•زمان همانند يك تير از كمان رها شده است كه هرگز بازنمي‌گردد. •زمان را نه مي‌توان خريد، نه مي‌توان ذخيره كرد و نه مي‌توان متوقف ساخت.

آگاه باشید که زمان زود دیر می شود .با توجه به پیشرفت تکنولوژی که در کوتاهترین زمان به بیشترین اطلاعات می توان دست یافت بنابراین از دست دادن زمان هزینه جبران ناپذیری را ببار می اورد.

از نشانه های اصلی و حتمی انسانهای با فضیلت ،مفاخر و سرشناسان و افراد موفق ،مدیریت زمان در دست انهاست .

پیامبر اکرم (ص) فرمودند: فرصت ها به سرعت مانند عبور ابرها می گذرند ،پس فرصت های نیک را غنیمت شمارید .

حضرت علی (ع) : المره ابن الساعته

( انسان فرزند لحظه ای است که در آن بسر میبرد )

تقید به نمار اول وقت ، یکی از بهترین شیوه های نظم بخشی به زمان و زندگی است .

مديريت زمان

مديريت زمان، مديريت بهينه برنامه‌ها و فعاليتهايي است كه در بستر زمان صورت مي پذيرد.

مدیریت زمان مجموعه ای از مهارت ها ست که مارا دراستفاده موثر از زمان کمک میکند و یاور ما در استفاده از زمان می باشد .

مدیریت زمان متوقف کردن زمان وتحت کنترل در آوردن آن نیست ، بلکه مدیریت به این معنی است که بیاموزیم تا بتوانیم از زمانی که هم اکنون در اختیار داریم به بهترین نحو ممکن استفاده و به اهداف خود در زندگی دست یابیم .

مدیریت زمان انجام کارها بصورت موثر است نه با شتاب .مطالب دیگر:
🔗ریاضی دوم تقسیم یک عدد بر عدد طبیعی🔗ریاضی دوم دبستان عدد و رقم🔗ریاضی دوم دبستان فصل دوم جمع و تفریق اعداد 2 رقمی🔗ریاضی دوم دبستان مبحث اشکال هندسی🔗ریاضی دوم دبستاناعداد سه رقمی🔗ریاضی دوم دبیرستان تابع نمایی🔗ریاضی دوم دبیرستان ترکیبات🔗ریاضی دوم دبیرستان جایگشت🔗ریاضی دوم دبیرستان دایره مثلثاتی🔗ریاضی دوم دبیرستان رشد و زوال نمایی🔗ریاضی دوم دبیرستان ریشه گیری اعداد حقیقی🔗ریاضی دوم دبیرستان زاویه🔗ریاضی دوم دبیرستان قضایای لگاریتمی🔗ریاضی دوم دبیرستان لگاریتم و تابع لگاریتمی🔗ریاضی دوم دبیرستان مفهوم دنباله🔗ریاضی دوم دبیرستان🔗ریاضی دوم مبحث جمع و تفریق اعداد دو رقمی🔗ریاضی دوم مبحث عدد و رقم🔗ریاضی سال چهارم انسانی استدلال استنتاجی جلسه 1🔗ریاضی سال چهارم انسانی درک شهودی جلسه 3🔗ریاضی سال چهارم مثال نقص جلسه 2🔗ریاضی سال دوم جلسه اول🔗ریاضی سال دوم دبیرستان جلسه سوم🔗ریاضی سال دوم دبیرستان دنباله حسابی🔗ریاضی سال دوم دبیرستان دنباله هندسی